Pasta kutusu pastaların daha güvenli olarak taşınması için kullanılır. Birçok pastane pasta kutularını hazır olarak alır. Firmamız pasta kutusu üretiminde sağlam malzeme kullanarak üretim yapar. Kullanılan malzeme karton ve kâğıt arasında olan bir malzemedir. Bu özel kâğıt plaka pastanın daha rahat ve konforlu taşınmasını sağlar. Firmamız istenilen renk ve desenlerde tasarımlar yapar.

Pasta Kutusu Nasıl Olmalıdır?

Pasta kutusu pastayı taşırken eğilip bükülmemeli ve ayrıca çokta sert olmamalıdır. Hızlı bir şekilde açılıp kapanabilmelidir. Kutunun yan tarafları iç içe geçecek şekilde tasarlanmalıdır. Kolay taşınabilmesi için üst kısmında kulp detayı mutlaka olmalıdır. Firmamız pasta kutusu üretirken verilen siparişler doğrultusunda üretim yapar. Her firmanın logosu ve amblemi kutu üzerine işlenir. Pasta kutusu taşınacak pastanın boyutuna uygun olmalıdır. Ayrıca hava almayacak şekilde olmalıdır. Pasta hava alırsa kurur ve lezzeti kaybolur. Firmamız özel kâğıt plakalar ile özel cihazlar eşliğinde üretim yapar. Derinliği ve genişliği istenilen ölçülerde ayarlanır. Firmamız pasta kutusu dâhil tüm ambalaj, kutu ve koli üretiminde sektörde lider bir firmadır. Verilen siparişler anında üretim yapılarak gönderilir.

Sipariş Ve Kargo

Sipariş vermek isterseniz firmamızın internet sitesini kullanabilirsiniz. Toptan alımlarda gereken indirimler her müşteriye uygulanır. Pasta kutusu siparişi için sitemizden adet miktarını girin ve ödemenizi yapın. Türkiye’nin her iline anlaşmalı kargo şirketleri ile hızlı gönderi yapılır. Hazır kutu örneklerinden sipariş verebileceğiniz gibi istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz tasarımlarda da sipariş vermek mümkündür. Firmamızın her ürünü kaliteli malzemeden üretilir ve firmamız tarafından garanti edilir. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan günün her saati iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman daha önemlidir. Her müşteri bizim için önemli ve özeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir