Kraft kutular kendisinden kapaklı olan ve içindeki ürünün taşınırken zarar görmesini engellemek için geliştirilmiş kutulara verilen isimdir. Bu kutular sağlamlaştırılmış iskelete sahiptir, bu yüzden kolaylıkla bükülmezler. İçinde taşınan ürün de zarar görmez. Kraft kutu isimli ürünler genellikle içindeki ürünün taşınırken dikkatli olunması gereken durumlarda sipariş edilir. Bu alanda uzman olan işletmemiz Katon Oluklu Mukavva Firması, pek çok farklı ebatta Kraft kutuların satışını ve üretimini sağlamaktadır.

Karton Kutuların Boyutları

Karton kutuların seçiminde en belirleyici özelliklerden birisi boyutlarıdır. Sizlerin ihtiyacı olan boyutlarda karton kutular üreten firmalar ile anlaşmanız, hem ihtiyacınız olan ürüne sahip olmanızı hem de devamlı müşteri olmanızı sağlar. Müşterilerine gereken değeri vermeyi ilke edinmiş işletme olarak bizler, sizlerin istediği her boyutta kutular üretmekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek kutular hakkında fiyatlar alabilirsiniz.

Sektöre Yön Veren Firma Olmak

Sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamızda, en kaliteli malzemeden kutular imal etmeyi amaçlamaktayız. 2005 yılından beri işletmemizde pek çok sayıda ve farklı boyutlarda karton kutular üretilmektedir. Ürettiğimiz karton kutuların satışını da yapmaktayız. Aracı firma olmadan birinci elden satışını yaptığımız ürünlerimizde gereksiz fiyat artışlarına rastlamazsınız. Kaliteli ürünlerimizi makul fiyatlar ile birlikte müşterilerimiz ile buluşturmak en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Prensiplerimizin ışığında hizmet kalitemizi daha da artırmayı hedeflemekteyiz. Gelişen pazar payımız ile gün geçtikçe bünyemize yeni müşterilerimizi eklemekte ve onlara hizmet etmekteyiz.

Kutu Çeşitliliği

Kaliteli hizmet vermek için gelişmiş teknolojileri kullanan sistemimizde, ihracat kolisinden lahmacun kutusuna; ofset kutulardan seperatör kutulara; pide, pizza lahmacun kutularına; triplex ve kesimli kutulara kolaylıkla ulaşabilir, sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi titizlik ile hazırladığımız işletme anlayışımız ile gelecekte sektöre yön veren işletmeler arasında yer almayı planlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir