Pizza kutuları, pizza imal eden işletmeler için zaman içerisinde doğmuş bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı karşılamak için üretilmekte olan pizza kutularının malzemesi hem sağlıklı hem de dayanıklı olmak zorundadır. 2005 yılından beri sürdürdüğümüz kaliteli işletme kaliteli ürün anlayışımız ile bugüne kadar pek çok pizza kutusu siparişimizi teslim etmiş durumdayız. Sipariş edilen kutuları müşterilerimizin ellerine ulaştırana kadar takip etmekteyiz. Peki, Pizza Kutusu Ölçüleri nelerdir?

Kaliteli Ürün Hammaddesi

Kaliteli ürün üretmenin, kaliteli hammadde ile olacağının bilincinde olan işletmemiz ile seri üretime geçmiş bulunmaktayız. Üretilen pizzaların şeklinin bozulmaması ve düzgün bir şekilde taşınabilmesi için gerekli olan kutuları üretmekteyiz. İnternet sitemizdeki pek çok kutumuzu inceleyerek sizlerin ihtiyaç duyduğu ürün için sipariş oluşturabilirsiniz. Şirketimizin içerisindeki seri üretim bandında, hali hazırda pek çok büyük firma için de hala üretim yapmaya devam etmekteyiz. Pizzaların ısısını dışarı vermeyen özel üretim karton kutularımız sayesinde müşterilerimizin hepsi ürünlerimizden memnun kalmaktadır.

Oluklu ve Düz Mukavva

Özel kartonlar ile imal edilen pizzalarımızın, sıcaklığı içeride tutma özelliği vardır. Bu kutularımızı dilediğiniz sayıda sipariş edebilirsiniz. İki çeşit karton seçeneği sunmaktayız. Bunlardan birisi düz mukavva ile üretilen kutular diğeri oluklu mukavva ile üretilen kutularımızdır. Türkiye’nin her yerine gönderim sağladığımız bu karton kutularımızda yüzde yüz müşteri memnuniyeti geri dönüşü almaktayız.

Gelişen Teknoloji

Herhangi bir yanlışlık yaşandığında bizlere ulaşarak düzeltilmesini talep edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz sistemlerimiz sayesinde müşterilerimize ulaşan herhangi bir kusurlu ürün için gerekeni yapmaya hazırız. Yiyecek ürünü olan pizzaların taşınması için gerekli ürünlerin sağlığa zarar vermeyen özelliklerde olması gerekmektedir. Bizler bunun bilincinde olan bir işletme olarak sağlıklı pizza kutusu üretmekteyiz. Kalitemizi artırarak her geçen gün pazarda ilerlemeyi hedef haline getirdik. Geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ile birlikte seri üretim ile birden çok pizza kutuları siparişini kolaylıkla yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir