2005’li yıllarda başladığımız bu yolda ilerlerken, müşterilerimize kutu ve de koli çeşitleri hakkında çok şey gösterdiğimizi ve de bu konuda sektöre bir farklılık kattığımızı düşünüyoruz. Oluklu mukavva serüveni ile ilgili çıktığımız bu yolculukta; bizimle yürüyen tüm müşterilerimize kutular tasarladık. Ham maddesini en iyi şekilde işleyerek sizlere bu kadar farklı kutular hazırladık. Oluklu mukavva çeşidimiz, fabrikamızda teknik elemanlarımız sayesinde kendi makinelerinde özenle üretiliyor. Bu üretim süresince soğuk ve sıcak basım sonucunda oluşan mukavvalar yüksek basınçla birlikte yumuşatılır. Devamında ise sıcak preslere alınarak asıl sıkılaşmış şekilleri oluşturulur.

Kotan Markası

Biz Kotan markası olarak bu firmayı bu günlere getirebilmek için hem teknolojiye ayak uydurduk hem de insanların memnuniyeti gereği kalitemizi sürekli yukarıya taşımaya çalıştık. Dolayısı bu sektöre girdiğimiz ilk günden beri sürekli piyasada ilklere imza atamak için makinelerimizi hem en kaliteli ürünleri üretmek için seçtik. Yüksek kalitede mukavva ya da karton üretmenin en iyi tarafı ise; bizim kalitemizi bilen kişilerin her daim ilk tercihleri arasında yer alıyor olmamızdır. Kartonların sıkılaşmasını sıcak preslerle sağladıktan sonra dalgalı görünümü kazandırmak için tutkallı bir işlem uyguluyoruz. Su, sıcak, soğuk pres ve de tutkallı işlemler ile birlikte ortaya çıkan, çok dayanaklı oluklu kutuları farklı sektörler sıkça siparişlerine aklıyor. Sizlerin de koli ve de oluklu kutulara ihtiyacınız varsa; bizim ürettiğimiz yerli kutuları inceleyebilirsiniz. Bu sayede yerli üretimden yararlanarak, cebinizde ki parayı da yurt dışında ki fahiş firmalara kaptırmazsınız.

Oluklu Kutu Hangi Sektörde Kullanılır?

Oluklu kutu ve de karton çeşitleri özellikle taşımacılık sektöründe kullanılan, taşıma kutuları olarak çokça tercih edilir. Bu tarz bir sektörde yer alıyorsanız masraflarınızı yarıya düşürmek için daha sağlam ve de kullanışı kolay kutularımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir