Oluklu Mukavva

Firma olarak her çeşit kutu yapımı imalatı yaparak kalite standartlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. Mukavva yapımında imalata geçen teknik ekip oluklu mukavva imalatını daha hızlı ve çok sayıda yaparak ihtiyaçlara karşılık vermeye çalışmaktadır. İki düz koli kâğıdının arasına dalga izi verilmiş bir görünüme sahip oluklu mukavvalar oldukça sağlam ve belirli ağırlığı taşıyan koli grubudur. Bu kapsamda imalat firması olarak kalitemizi yaptığımız kutularla ve mukavvalarla göstermekteyiz.

Oluklu Mukavva Temini

Oluklu mukavvalar firmamızda yüksek özen gösteren makineler aracılığı üretilmektedir. Tüm kâğıtlar yüksek oranda buhar basıncı sebebiyle nemlendirilir. Dalga havası verilmek için tutkallamadan önce yumuşatılır. Bu işlem için firma çalışanlarımıza su gerekmekte ve şekillenmesi için özel kurutma cihazları gerekmektedir. Tüm bunlar yüksek teknolojik aletlerle çok kısa zaman içinde üretilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Oluklu mukavvalar üretilirken yüksek derecede enerji tüketimi sağlanmaktadır. Oluklu mukavvalar ve diğerleri için tüm detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz her kutuya tek tıkla ulaşarak tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kutuların Özellikleri

Firma olarak her geçen gün yepyeni olay ve durumları bünyemize katarak yolumuza devam ediyoruz. Eşya taşımak için gerekli olan koli ve kutular özel olarak üretilip uygun fiyatlarla direk satışı sağlanmaktadır. Tüm kutular özel kâğıt kökenli olduğundan dolayı tek amaç kalite ve güvendir. Oluklu mukavva genel olarak 0,25 mm kalınlığında olup oluklu kısmının arasında kalacak şekilde imalatı yapılır. Farklı malzemelerden üretiliyor olması sağlığa da zarar vermez. Bu konuda yetkililerimiz disiplinli ve özenli çalışma sarf ederler. Her iş sektöründe ihtiyaç duyulan koliler ve kutular en uygun fiyatlarla bekliyor olacaktır. Oluklu mukavva ve diğerlerinin aktif imalatı ve satışı yapılmaktadır. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.